Telefoniczny doradca klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska pracy:

  • kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • promowanie i sprzedaż usług opartych na technologii światłowodowej,
  • doradztwo w zakresie usług telekomunikacyjnych,
  • przedłużanie kończących się umów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • miły głos i dobra dykcja,
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia - umowę zlecenie na okres próbny, a jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej, umowę o pracę,
  • motywujący system wynagradzania uzależniony od Twoich wyników (atrakcyjna podstawa + premia),
  • certyfikacje, szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,
  • możliwość samodzielnego wyznaczania sobie celów,
  • doświadczony, zgrany i kreatywny zespół.