Telefoniczny Doradca Klienta

Forsell Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • telefoniczny kontakt z klientem
  • sprzedaż usług, informowanie i doradztwo w zakresie oferty
  • utrzymanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności i otwartości na pracę z ludźmi
  • Chęci do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Dyspozycyjności na poziomie min. 80 h miesięcznie

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenie wstępne, coaching i wsparcie mentorów
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Elastyczne godziny i komfortowe warunki pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe 12 PLN brutto/h + atrakcyjny system premiowy + płatne przerwy
  • Cykliczne imprezy firmowe i konkursy z nagrodami
  • Możliwość otrzymania umowy o pracę po 3 miesiącach
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę :-)

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu APLIKUJ

Prezentacja firmy

Forsell Sp z o.o. to organizacja z branży call/contact center stworzona ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta