Telefoniczny Doradca Klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • telefoniczna sprzedaż produktów jednej z największych sieci telefonii komórkowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • informowanie o aktualnych promocjach i ofercie firmy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,
  • dyspozycyjność w godz.: 8-15,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie,
  • doświadczenie NIE jest wymagane.

Oferta:

  • praca w renomowanej, rozwijającej się firmie,
  • stałe godziny pracy miedzy 8:00 a 15:00
  • wynagrodzenie godzinowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • szkolenia wdrażające i rozwijające,
  • dodatkowe benefity - bezpłatna opieka medyczna, dostęp do karty sportowej, atrakcyjne rabatyn konkursy z nagrodami itp.
  • zatrudnienie w opraciu o umowę zlecenie,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • dla pierwszych 10 osób, które podejmą pracę oferujemy bonus w wysokości 50zł

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne