Telefoniczny Doradca Klienta

Income Capital Sp. z o.o.

01-147 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:
• Wykonywanie połączeń wychodzących w celu prezentowania oferty firmy i pozyskiwania klientów,
• Przeprowadzanie spotkań z klientami i prezentowanie oferty firmy,
• Realizacja założonych celów sprzedażowych,
• Budowa i obsługa własnego portfela klientów.

OFERUJEMY:
• Stałe miesięczne wynagrodzenie,
• Wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników,
• Liczne bonusy i premie uzależnione od wyników
• Praca w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy, przy Placu Konstytucji
• Elastyczna forma współpracy (warunki również przyjazne studentom)
• Niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków (służbowy telefon, laptop oraz dla najlepszych sprzedawców samochód)
• Wewnętrzny system szkoleń
• Wsparcie merytoryczne firmy na wszystkich etapach sprzedaży,
• Wyjątkowe produkty inwestycyjne w ofercie,
• Możliwość awansu w strukturach firmy dla najlepszych.

Wymagania

• Co najmniej wykształcenie średniego,
• Rozwiniętych zdolności interpersonalnych – łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
• Gotowości do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Poprawności językowej oraz elokwencji wypowiedzi
• Motywacji do realizacji wyznaczonych celów,
• Mile widziane doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży i obsłudze klienta oraz podstawowa wiedza w zakresie rynków finansowych i ekonomii

Prezentacja firmy

Income Capital sp. z o. o. to część dynamicznie rosnącej grupy kapitałow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing