Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • umawianie spotkań dla działu handlowego
  • telefoniczną sprzedaż szkoleń kadrowo-płacowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,
  • aktualizację i uzupełnianie bazy danych klientów.

Oczekujemy:

  • komunikatywności,
  • dobrej dykcji i miłego, przyjemnego głosu,
  • dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług dla firm albo umawianiu spotkań handlowych.

Oferujemy:

  • gotową bazę danych klientów,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia oraz motywacyjny system premiowy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w młodym zespole.

Prezentacja firmy

Firma Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe sp. j. specjalizuje się w outso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne