Telefoniczny Doradca Klienta Orange- umowa o pracę (odbiór połączeń)

Work Service S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Olsztyn

Szukamy konsultantów do zgranej paczki!

Jesteśmy doskonale zgraną paczką, która świetnie się rozumie i wspiera każdego dnia. Dlatego, do naszego Call Center szukamy przede wszystkim osób otwartych na innych, ciekawych świata i zaangażowanych w codzienne obowiązki.

Zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:
Telefoniczny Doradca Klienta Orange Polska

Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe plus prowizje i premie;
• stabilne warunki zatrudnienia;
• przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole;
• możliwość rozwoju zawodowego
• 3/4 etatu z możliwością dopełnienia
• Możliwość skorzystania z benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne)

Zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa klienta, zgodnie ze standardami firmy;
• fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
• dbanie o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:
• otwartość i komunikatywność;
• uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta;
• znajomość obsługi komputera;
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy prześlij swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.