Telefoniczny Doradca Klienta (nie wymagamy doświadczenia!)

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Kontakt telefoniczny z przedstawicielami placówek oświatowych,
• Aktywna sprzedaż produktów wydawniczych, m.in. rocznych prenumerat czasopism oraz abonamentów programów komputerowych Utrzymywanie relacji z klientami,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:
• Pracę w Centrum Poznania – od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30,
• Konkurencyjny system wynagrodzeń (stawka godzinowa + atrakcyjna prowizja od sprzedanych usług),
• Rozbudowany system szkoleń,
• Dodatkowo: Konkursy/nagrody/bonusy/premie tygodniowe itp.

Wymagania

Wymagania:
• Gotowość i chęć pracy w obszarze telesprzedaży,
• Wytrwałość, nastawienie na realizację wyznaczonych targetów,
• Poprawna dykcja,
• Komunikatywność,
• Motywacja.

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta