Telefoniczny Doradca ds. Ubezpieczeń

Staff Partners

03-903 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w oparciu o istniejącą bazę Klientów
  • telefoniczna obsługę Klientów
  • przygotowanie zindywidualizowanych ofert
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbałość o wysoką jakość obsługi

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • min. średnie wykształcenie
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • predyspozycje do telefonicznej obsługi: miły głos, dobra dykcja oraz wysoka kultura
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień agenta ubezpieczeniowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w centrum Warszawy
  • pracę od poniedziałku dopiątku w godz. 8:30 - 16:45
  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę + premie zależną od osiągnietych wyników

Prezentacja firmy

Staff Partners to lider w dostarczaniu wykwalifikowanych kandydatów. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing