Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:

  •  projektowanie nowych wyrobów,
  •  wykonywanie prób technologicznych,
  •  opracowywanie dokumentacji technologicznej, w tym: opisy parametrów produkcji, opracowanie specyfikacji produktów,
  •  wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów,
  •  ocena materiałów i surowców stosowanych w produkcji,
  •  rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  •  wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych,
  •  działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji.

Oferujemy:

  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •  możliwość rozwoju zawodowego,
  •  miłą atmosferę pracy.

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane włókiennicze),
  •  dobra znajomość pakietu MS office,
  •  znajomość systemów ERP,
  •  dobra znajomość języka angielskiego,
  •  systematyczność i dobra organizacja pracy,
  •  umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  •  prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Badania / Rozwój