Opis stanowiska pracy

Firma MA Polska S.A. powstała w 1998 r. w wyniku przekształcenia Wydziału Obróbek Różnych wchodzącego w skład Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Od tamtej pory poszerzamy ciągle swoją działalność produkcyjną, zatrudniając w naszych szeregach prawie 2000 pracowników, w 4 różnych lokalizacjach:

  • Tychy - Jednostki Produkcyjne Tłocznia i Spawalnia
  • Swarzędz - Jednostka Produkcyjna Spawalnia
  • Kielce - Jednostki Produkcyjne Tłocznia i Montaż

Firma nasza specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Naszym głównym klientem na rynku polskim jest Fiat Chrysler Automobiles (FCA), a sprzedaż na rynki zagraniczne skierowana jest m.in. do takich klientów jak GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars.

Szukamy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Tychy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe specjalizacja obróbka cieplna, metalurgia
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe w procesach obróbki cieplnej
  • biegła znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość systemu zarządzania SQI – 9
  • mile widziana znajomość dodatkowo języka francuskiego, włoskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę

Prezentacja firmy

Spółka z kapitałem zagranicznym z sektora motoryzacyjnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne