Opis stanowiska pracy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym zajmującym się opracowaniem koncepcji i wykonaniem projektów maszyn i linii produkcyjnych sprzedawanych na terenie Polski i Europy.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
• Pracę w młodym dynamicznym zespole
• Nowoczesne zaplecze techniczn
• Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

• Opracowywanie oraz wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
• Opracowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji techniczno-technologicznej
• Nadzór nad istniejącymi projektami oraz ich usprawnianie
• Kosztorysowanie procesów produkcyjnych
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
• Znajomość rysunku technicznego i tworzenia dokumentacji technicznej
• Znajomość systemów CAD 2D/3D (AutoCad, Inventor, CATIA lub pokrewne)
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
• Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji