LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów, Stargard
Nr ref.: 0016761
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • nadzór technologiczny na wydziale montażu,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych oraz przepływu materiałów,
  • współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,
  • określanie kosztu standardowego nowo projektowanych lub transferowanych wyrobów,
  • wprowadzanie ustawień w SAP,
  • analiza możliwości wytworzenia wyrobu (materiały, technologie, osprzęt, maszyny),
  • opiniowanie planów kontroli,
  • udział oraz prowadzenie projektów SixSigma, Lean, Kaizen,
  • uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach zawodowych, telekonferencjach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie (2-3 lata) na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • zanjomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość programu SAP,
  • znajomość i rozumienie wymagań ISO 9001,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • zdolność czytania rysunków technicznych,
  • komunikatywność,
  • motywacja i zaangażowanie w pracę.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji: konferencje, szkolenia (często w j. angielskim),
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy,
  • miejsce pracy: Szczecin-Załom.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.