technolog w dziale jakości i systemów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:

Nr ref.: 20045
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
- zapewnienie efektywnej komunikacji i wsparcia dla Klientów w zakresie jakości
- koordynacja procesu reklamacji wyrobów
- monitorowanie jakości dostawców i materiałów dostarczanych do produkcji
- prowadzenie audytów procesu i systemu w ramach organizacji u dostawców

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu zarządzania jakością)
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność analitycznego myślenia
- dobra organizacja pracy własnej
- komunikatywność
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową z perspektywą stałego zatrudnienia przez Klienta
- możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)