Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla Naszego Klienta w Pabianicach , lidera w branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG

Nr ref.: 26441
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • analizowanie powstałych zakłóceń i niezgodności oraz definiowanie i podejmowanie działań korygujących celem eliminacji źródłowych przyczyn niezgodności,
  • prowadzenie testów celem stałego podnoszenia jakości procesów, podnoszenia zdolności procesów, obniżania kosztów wytwarzania,
  • analiza wyników oraz ich prezentacja
  • nadzór i aktualizacja danych dotyczących produktów
  • opracowywanie i aktualizacja instrukcji oraz procedur Systemów Zarządzania Jakością
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych zgłaszanych przez klientów,
  • wdrażanie nowych pomysłów z zakresu usprawnień w procesach i organizacji,
  • wykonywanie audytów procesów
  • rowadzenie szkoleń pracowników w związku z wdrażaniem nowych procesów/rozwiązań/produktów

Oczekiwania:
  • wykształcenie sednie / techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, inżynieria materiałowa, mechanika)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu Auto Cad - mile widziana
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca w dużej, stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • opieka konsultanta na terenie zakładu Klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)