Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

technolog

Nr ref.: 25893
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za przebieg oraz bezpośrednie wsparcie procesu technologicznego
  • opracowanie dokumentacji technicznej zgodnie z ustalonymi standardami
  • rozwiązywanie problemów technologicznych, udoskonalanie i realizacja procesów technologicznych
  • monitorowanie i doskonalenie procesu technologicznego celem odzwierciedlenia zgodności procesu z kalkulacjami

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • ogólne pojęcie na temat Lean Manufacturing i 5S
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją technologiczną, w tym znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • sprawna praca z programami pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość Auto – CAD
  • mile widziane CV w jęz. angielskim

Oferta:
  • umowa o pracę
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)