Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta lidera w produkcji etykiet i opakowań w technologii rotograwiura, druk flexograficzny i offset, jednego z najlepszych pracodawców w regionie poszukujemy kandydata na stanowisko Technologa.

Zakres odpowiedzialności:

  • Tworzenie i ulepszanie procesów produkcyjnych
  • Planowanie i koordynacja nowych wdrożeń
  • Proponowanie przyszłych kierunku rozwoju
  • Kierowanie zespołem projektowym
  • Opracowanie nowej i zmiana istniejącej dokumentacji technologicznej
  • Analizowanie błędów i inicjowanie działań korygujących
  • Identyfikowanie źródeł problemów technologicznych i jakościowych, analizowanie wyników badań i kontroli jakościowych oraz wdrażanie działań naprawczych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych, monitorowanie wskaźników jakościowych, kontrola parametrów wydajnościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (mechanika, budowa maszyn, poligrafia)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku powyżej 3 lat w firmie poligraficznej, w branży produkcyjnej, w branży opakowań
  • Doświadczenie w pracy w poligrafii/ technologii druku rotograwiura/ fleksografia/ offset
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedzy z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, technik druku
  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole
  • Mile widziane umiejętności zarządzania zespołami projektowymi
  • Nastawienie na realizację celu
  • Pasja do pracy w technologii opakowań i tworzenia nowych rozwiązań
  • Mile widziana znajomość rozwiązań LEAN manufacturing

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania zespołem
  • Możliwość uczestniczenia w strategicznych projektach firmy i jej rozwoju
  • Praca w bardzo dobrej atmosferze, kulturze pracy nastawionej na człowieka

Prezentacja firmy

Right Career specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych głównie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne