Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polskim producentem transformatorów, dławików i filtrów z 35- letnią tradycją funkcjonowania na rynku. Zbudowaliśmy silną markę opartą o rzetelność i wysoką jakość oferowanych produktów. Głównym kierunkiem działania naszej firmy jest pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz pełna satysfakcja naszego Klienta. Właśnie dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży oraz wysokiej jakości wykonania naszych produktów potrafimy sprostać wymaganiom Klientów. Tworzone przez nas urządzenia znajdują zastosowanie w aplikacjach pracujących w wielu krajach świata. Sukcesy jakie odnosi firma i jej stały rozwój zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy w swej codziennej pracy są otwarci na najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zaangażowanych Kandydatów na stanowisko :

Technolog

Miejsce pracy: śląskie / Lubliniec, ul. Klonowa

Opis stanowiska

  • obsługa procesu przygotowania produkcji
  • opracowanie dokumentacji technologicznej,

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie elektryczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów CAD,
  • dobra znajomość języka angielskiego ,

Oferujemy

  • stabilną pracę / zatrudnienie na umowę o pracę ,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie ,
  • możliwość rozwoju zawodowego ,
  • szkolenia specjalistyczne i językowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem transformatorów. Jako firma prywatna istnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji