Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej

  • Opracowanie technologii wykonania

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Nadzór oraz optymalizacja procesu

  • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału

  • Wdrażanie do produkcji nowych projektów

  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych

  • Identyfikacja oraz analiza problemów produkcyjnych

  • Doskonalenie przepływu materiałów między procesami produkcyjnymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w obszarze tworzysz sztucznych

  • Znajomości procesów produkcyjnych

  • Komunikatywnego języka angielskiego

  • Zdolności organizacyjnych, inicjatywy i umiejętności współpracy

  • Umiejętności planowania i realizowania działań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie odpowiadające stanowisku oraz posiadającym kwalifikacjom

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Pomoc przy relokacji

Prezentacja firmy

Firma LEMIGO rozpoczęła działalność w 1990 roku. Jest prężnie pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój