Opis stanowiska pracy

MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. jest wiodącym liderem dostarczającym innowacyjne rozwiązania w dziedzinie filtracji, zarówno w sektorze motoryzacyjnym jak i przemysłowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie nowych produktów oraz modyfikacja istniejących technologii
  • ocena poprawności rozwiązań technologicznych
  • nadzorowanie procesu produkcyjnego
  • tworzenie listy BOM/Marszrut oraz technicznego kosztu wytworzenia
  • udział w procesach sporządzania APQP
  • udział w projektach dla światowych koncernów motoryzacyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowana mechanika i budowa maszyn
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie z branży motoryzacyjnej
  • znajomość narzędzi jakościowych, tj. FMEA, 5WHY, 8D, SPC, itp.
  • biegła znajomość oprogramowania 3D, preferowany SolidWorks
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność myślenia w kategoriach kosztów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • atrakcyjny pakiet pozapłacowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w strategicznych projektach firmy
  • Szkolenia produktowe – intensywny program wdrożenia w planowane obowiązki

Prezentacja firmy

Od czasów powstania w 1982 r. specjalizujemy się w produkcji wyso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria