ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technolog

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

• sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wprowadzenia nowego produktu
• nadzór nad dokumentacją techniczną
• wdrażanie nowych procesów i produktów do produkcji seryjnej
• wsparcie procesu zarządzania produkcją
• ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy: utrzymanie ruchu, produkcja,
logistyka i dział zakupów

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie techniczne
• min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży
motoryzacyjnej
• znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
• znajomość języka angielskiego min na poziomie B2
• znajomość programu MS Excel
• umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

• umowa o pracę
• stałe i stabilne zatrudnienie
• możliwości rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
• praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• bogaty pakiet socjalny – bony na święta , wczasy pod gruszą
• Benefity – pakiety ubezpieczeniowe, prywatna opieka medyczna
• przyjazna atmosfera w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials