Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

• Nadzór nad istniejącymi procesami technologicznymi oraz wdrażanie nowych,

• Optymalizacja technologii produkcji,

• Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną,

• Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu produkcji części testowych,

• Kontrola wewnętrznych działań związanych z rozwojem produktu,

• Nadzór technologiczny nad pracą maszyn i urządzeń,

• Przegotowywanie instrukcji pracy i instrukcji kontrolnych,

• Udział w przygotowywaniu FMEA,

• Współpraca w ocenie kosztów produkcyjnych, udział w wycenie realizacji poszczególnych projektów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa),

• Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku Technologa, mile widziane w branży motoryzacyjnej,

• Znajomość konstrukcji maszyn produkcyjnych,

• Znajomość zagadnień i procesów technologicznych,

• Praktyczna znajomość obsługi programów typu CAD,

• Praktyczna znajomość narzędzi Flow Chart, Control Plan, FMEA, PPAP, APQP,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Prawo jazdy kat. B,

• Umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

• Umowę bezpośrednio z Pracodawcą

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Wspierające środowisko pracy

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji