Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • analiza techniczna projektów,
  • przygotowywanie list materiałowych do zamówień wraz z optymalizacją materiałów,
  • przygotowywanie specyfikacji produkcyjnych, katalogów, list cięć,
  • programowanie maszyn CNC (wypalarka do blach, wypalarka do rur, centrum tnąco-wiercące),
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem prowadzonych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechaniczne),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość AutoCad i MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria