Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. W związku ze stałym rozwojem, do pracy w zakładzie produkcyjnym w Cieplewie koło Pruszcza Gdańskiego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Cieplewo/k.Pruszcza Gdańskiego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik)
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku w zakładach produkcyjnych (preferowany profil: obróbka metali, konstrukcje stalowe, stolarka okienno-drzwiowa, montaż urządzeń elektro-mechanicznych)
  • doświadczenie w projektach inwestycyjnych polegających na automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność, inicjatywa
  • orientacja na wyniki
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość metodologii ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • znajomość programu Solid Edge

Zadania:

  • wdrażanie nowych technologii produkcyjnych
  • optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
  • projektowanie i nadzór nad wykonaniem oprzyrządowania dla potrzeb produkcji
  • udział we wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.