Wójcik Fashion S. A. _4

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Pszczyna, Oświęcim, Kety, Cieszyn, Skoczów)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za stopniowanie konstrukcji odzieży, przygotowanie wyrobu do krojenia, wprowadzanie i monitorowanie modelu w procesie produkcji oraz wymiarowanie. Ponadto kontrolowanie wyrobów w trakcie masowej produkcji i gotowego wyrobu, sprawdzanie trwałości koloru tkaniny, dodatków, akceptacji nici do produkcji oraz zatwierdzania bomów produkcyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności, optymizmu i zaangażowania w pracę,
  • doświadczenia w zawodzie na stanowisku technologa min. 1 rok,
  • umiejętności wymiarowania i przygotowania dokumentacji technologicznej,
  • znajomości konstrukcji i stopniowania, tworzenia i modelowania szablonów, zasad kroju i szycia,
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wysokiego poziomu dbałości o jakość wykonywanych wyrobów,
  • umiejętności sprawnej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności, zaangażowania, odpowiedzialności,
  • zainteresowania modą i zmysłu estetycznego,
  • znajomości systemu Optitex , programu Corel Draw oraz pakietu Ms Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,
  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej.

Umowę o pracę, pełen etat (od pierwszego dnia zatrudnienia), motywujący system wynagrodzenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.