Opis stanowiska pracy

Obowiązki

• Opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnej z obowiązującymi wymaganiami

• Opracowanie przebiegu procesu technologicznego

• Tworzenie programów do wypalarki plazmowej CNC

• Określenie normatywów czasowych dla poszczególnych etapów procesu produkcji

• Planowanie zaopatrzenia i zarządzanie zapleczem materiałowym

• Zorganizowanie i zarządzanie bazą produktów, klientów i dostawców

• Nadzór nad dokumentacją procesów produkcyjnych,

• Generowanie zamówień w systemie ERP

Oferujemy:

· Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

· Stabilność zatrudnienia

· Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć

· Możliwość rozwoju

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Biegła znajomość rysunku technicznego

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Znajomość programów wsparcia procesu technicznego np. AutoCad, Solida works,  Programy do nestingu

• Systematyczność, kreatywność

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

MS Konstal Marzec sp.j. jest godnym zaufania i odpowiedzialnym p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji