Technolog/Ustawiacz - Programista CNC (m/k)

Trenkwalder

Starachowice, świętokrzyskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice

Obowiązki:
  • programowanie sterowników i ustawianie maszyn na podstawie rysunku i opisu technologicznego,
  • obsługa urządzeń pomiarowych,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy,
  • nadzór nad przebiegiem procesu,
  • ocena rezultatów wykonywanej pracy,
  • wykonywanie bezpośrednich poleceń przełożonego oraz przestrzegania przepisów BHP.
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu i ustawianiu maszyn,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko mające wpływ na rozwój firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy