Opis stanowiska pracy

DANTOM Sp. z o.o. - firma o międzynarodowym zasięgu działania, lider w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Technolog tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Słopanowo (pow. szamotulski)

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad technologią procesów produkcyjnych oraz jej ciągła optymalizacja
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i jej uaktualnianie
  • Przeprowadzanie prób z nowymi surowcami i urządzeniami
  • Prowadzenie projektów wdrożeń nowych produktów
  • Kontrola jakości produktów oraz nadzór nad dokumentacją ISO

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie związane z technologią wytłaczania
  • Mile widziane wykształcenie związane z technologia przetwórstwa lub chemią
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji oraz wymianę informacji z partnerami zagranicznymi
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i zaangażowanie w pracy

Korzyści:

  • Możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia technologicznego i organizacyjnego
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie o dobrej atmosferze
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Duża samodzielność działania
  • Szkolenia
  • Karta Multisport

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działająca w branży opakowań. <br/><br/>Nasze wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji