Technolog - Specjalista Rozwoju Nowych Produktów

Foram

Karpicko, k., Wolsztyn, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Technolog / Młodszy Technolog w dziale Rozwoju Nowych Produktów

Zakres pracy:

  • Wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań technologicznych,
  • Wdrażanie do produkcji nowych produktów,
  • Przygotowanie procesu wdrażania oraz jego monitorowanie,
  • Udoskonalanie produktów z aktualnej oferty,
  • Bliska współpraca z działem produkcji, działem sprzedaży oraz działem technicznym

Oferujemy:

  • Możliwość osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, zależny od efektów pracy oraz zaangażowania,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Umowę o prace,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenie na stanowisku pracy,

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z produkcją,
  • Znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Dużym atutem będzie umiejętność posługiwania się programem AutoCad,
  • Inicjatywa w kreowaniu nowych rozwiązań, sumienność oraz dokładność w wykonywaniu zadań.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Badania / Rozwój