Technolog Spawalnik ds. oprzyrządowania

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Spawalnik ds. oprzyrządowania
Miejsce pracy: Inowrocław ( woj. kujawsko pomorskie )

Poszukujemy kandydatów, którym chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związanych z projektowaniem oprzyrządowania spawalniczego i szablonów kontrolnych w tym doborem właściwych materiałów oraz procesów wykonawczych, nadzorem technologicznym nad wykonywanymi elementami przyrządów, analizą dokumentacji konstrukcyjnej, udziałem i wsparciem przy wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych, współpracą z innymi działami

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

posiadają doświadczenie przy projektowaniu oprzyrządowania technologicznego
znają rysunek techniczny
znają  oprogramowanie CAD/CAM (Autodesk Inventor)
potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy
posiadają umiejętność analitycznego myślenia
potrafią pracować w zespole
znają pakietu MS Office
Dodatkowym atutem będzie tytuł Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE) oraz znajomość języka obcego

Kandydatowi chcielibyśmy zaproponować:
•    Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•    Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria