TECHNOLOG – ŚLUSARKA ALUMINIOWA

Mirox Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Znajomość branży
  • Preferowana znajomość systemu PONZIO, BLYWEERT
  • Motywacja do pracy
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, samodzielność i kreatywność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Mirox to firma, która powstała w 1988 roku i jako jedna z pierwszych w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis