Technolog rozdzielnic elektrycznych

Meredit

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko - technolog prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych NN.

Zakres odpowiedzialności: projektowanie rozdzielnic elektrycznych, dobór wyposażenia, przygotowanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej, tworzenie kart materiałowych, dokumentacji użytkownika, prowadzenie zakupów materiałowych, nadzór nad prefabrykacją i uruchomieniem, kontrola jakości, uruchamianie automatyki w tym wyjazdy, pomiary elektryczne.

Oferujemy interesującą pracę z jasno określonym zakresem obowiązków, z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności, motywacyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

wykształcenie elektryczne
zmysł techniczny
praktyka zgodnie z opisem stanowiska pracy
obsługa programu AUTOCAD
uprawnienia pomiarowe do 1kV
znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikacyjnym

Prezentacja firmy

MEREDIT jest firmą zajmującą się specjalistycznymi układami zasi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis