Technolog- projektant oczyszczalni ścieków

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków- zarządzanie zespołem projektowym

  • dobór maszyn i urządzeń
  • prowadzenie budżetu inwestycji
  • generalne wykonawstwo
  • tworzenie ofert i budżetów

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie techniczne, kierunkowe
  • uprawnienia projektowe/wykonawcze
  • doświadczenie w zakresie prowadzenie projektów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej
  • znajomość procesów oczyszczania ścieków
  • umiejętność projektowania procesu i obiektów oczyszczalni ścieków
  • znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę i użytkowanie
  • znajomość rynku dostawców urządzeń stosowanych w oczyszczalniach ścieków
  • znajomość programu AutoCad
  • znajomość technologii oczyszczalni i umiejętność prowadzenia ich wycen
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • uprawnienia projektowe w zakresie inżynierii sanitarnej mile widziane

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie na rynku polskim i zagranicznym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji