Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

Technolog-Programista

Nr ref.: 36780
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:
  •  programowanie maszyn typu wycinarka laserowa i wykrawarka
  •  rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych

Oczekiwania:
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •  znajomość programów SOLIDWORKS,SOLIDEDGE
  •  znajomość procesów produkcyjnych
  •  znajomość technologii cięcia laserem
  •  umiejętność obsługi komputerem
  •  mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku

Oferta:
  •  umowę o pracę na czas określony, 1/1 etat
  •  pracę w renomowanej firmie
  •  atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)