Technolog Programista CAM (frezarki CNC)

Formiplast Sp. z o.o.

05-300 Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię Technologa/Konstruktora CAD/CAM do generowania programów pod frezarki CNC 3-osiowe. Obróbka skrawaniem stali narzędziowych przeznaczonych pod formy wtryskowe.

Obowiązki:
- generowanie programów na CNC przy użyciu systemu CAM (np. TopSolid, Alphacam)
- nanoszenie zmian do brył 3D w programach CAD
- konstruowanie w programach CAD

Oferujemy stałą współpracę na zlecenie lub na etat.
Wysokość wynagrodzenia i forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Zgłoszenia proszę wysyłać poprzez e-mail lub telefonicznie.

Wymagania

- 2 lata doświadczenia w obsłudze oprogramowania CAD/CAM
- bardzo dobra obsługa programów CAD/CAM w 2D i 3D
- mile widzania znajomość programów TopSolid, Alphacam
- mile widziana znajomość SolidWorks
- mile widziana znajomość obrabiarek CNC Deckel Maho

Prezentacja firmy

FORMIPLAST jest narzędziownią z ponad 30 letnim doświadczeniem. Specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria