Opis stanowiska pracy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne - preferowana specjalizacja - inżynieria materiałowa i ceramika,
- ogólna znajomość procesu produkcyjnego w zakładach produkcji ceramiki,
- doświadczenie na stanowisku technolog produkcji lub podobnym,
- znajomość rysunku technicznego,
- dobra znajomość Ms Office.

Główne zadania:
- bieżąca analiza norm, planów produkcyjnych, procedur i instrukcji,
- monitorowanie wskaźników wpływających na jakość i wydajność procesu,
- przygotowanie dokumentacji technicznej i technologicznej,
- analiza produkcji pod względem ilości i jakości,
- nadzór nad wdrażaniem nowych technologii, badań oraz nowoczesnych metod pracy.

Z nami masz szansę:
- podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i personalne,
- zdobywać nowe doświadczenie w firmie o dużych tradycjach.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Producent materiałów ogniotrwałych o wieloletniej tradycji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji