Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technolog Produkcji

Miejsce pracy: okolice Lublina

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem działalności, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, ocena zgodności procesów zachodzących na produkcji i w laboratorium z ogólnie przyjętymi dokumentami wykonawczymi;
  • Opracowywanie receptur suplementów diety w postaci karmelków, lizaków, pastylek do ssania;
  • Zapewnienie oczekiwanego poziomu jakości wytworzonego produktu;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Udział w tworzeniu i opracowywaniu nowych formulacji i technologii produkcji;
  • Tworzenie dokumentacji odzwierciedlającej realizowanie powierzonych zadań;
  • Koordynowanie procesu produkcji karmelków twardych;
  • Optymalizacja kosztów prób oraz wykorzystania maszyn i urządzeń;
  • Nadzór nad całością prac związanych z opracowaniem i wdrażaniem nowych receptur do produkcji, opracowanie receptury i pełnej dokumentacji, analiza zagrożeń, przygotowanie wzorców wyrobów;
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością w zakładzie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie nauk o żywności;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, związanym z produkcją karmelu, dropsów, cukierków twardych;
  • Wiedza na  temat surowców używanych do produkcji cukierków twardych i pastylek do ssania;
  • Znajomość kierunków zmian w kontekście surowców używanych do produkcji;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesu produkcji leków;
  • Mile widziana znajomość ISO 9001 lub GMP Farmaceutycznego;
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu;
  • Dokładność i zorientowanie na jakość;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod wpływem stresu.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę w renomowanej firmie, dającej możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie);
  • Możliwość wsparcia w zakresie relokacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.