Starszy Technolog/ Kierownik działu jakości

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z utworzeniem własnego zakładu produkcyjnego (produkcja betonów ogniotrwałych), firma poszukuje do swojego zespołu Technologa, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie i rozwój nowych technologii produkcji betonu.

Obowiązki:
- Wdrażanie technologii (samodzielne stanowisko)
- Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej i jakościowej
- Projektowanie i wdrażanie receptur betonu
- Codzienna kontrola jakości dostarczanych surowców oraz gotowych produktów (m.in. oznaczanie gęstości, porowatości betonów ogniotrwałych)
- Koordynacja dostaw surowców oraz kontrola jakości
- Uczestniczenie w szkoleniach branżowych

Oferujemy:
- Niezależne stanowisko technologa
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w prężnie rozwijającej się i ekspansywnej firmie, w zmotywowanym i
energicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego (Stanowisko Głównego Technologa)
- Katalog szkoleń oraz idealnie dopasowany pan rozwoju kompetencji i umiejętności
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Pakiety sportowe

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (Preferowane kierunki: Technologia betonu, Budownictwo, Inżynieria materiałowa, Inżynieria produkcji)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
- Znajomość branżowa (produkcja betonów ogniotrwałych)
- Znajomość języka angielskiego
- Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria