TECHNOLOG PRODUKCJI

Gino Rossi

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Renomowana firma modowa Gino Rossi S.A.
poszukuje obecnie osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Elbląg

Ref. TPEI 0914

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe/ wyższe mile widziane,
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w firmie zaawansowanej technologicznie,
  • wiedza z zakresu produkcji torebek damskich,
  • znajomość procesu produkcyjnego torebek skórzanych,
  • znajomość materiałów i konstrukcji torebek,
  • odpowiedzialność i precyzyjność,
  • znajomość wysokich standardów jakości,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • znajomość języka angielskiego lub włoskiego mile widziana.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej,
  • opiniowanie nowych wzorów kolekcji,
  • wdrażanie wzorów do produkcji,
  • sporządzanie norm materiałowych i norm czasowych oraz innych kalkulacji,
  • możliwość częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie modowej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
02-255 Warszawa ul. Krakowiaków 16 lub email: rekrutacja2014@gino-rossi.com
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 501 432 523.

Firma Gino Rossi S.A. zastrzega sobie możliwość
odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.