Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technolog produkcji

Miejsce pracy: Białystok

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Nr ref.: TP/BS/2015

Zadania:
• rysowanie rysunków, projektów pod zleconą produkcję,
• praktyczne planowanie produkcji w procesie technologicznym,
• ścisła współpraca ze stolarzami na produkcji i koordynowanie ich prac,
• rozkroje meblowe na formatki,
• przygotowywanie projektów rysunków pod produkcje stolarzom,
• Dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy.

Nasze wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako technolog produkcji,
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu podobnych projektów,
• Wykształcenie kierunkowe – technolog– warunek konieczny,
• Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
• Znajomość produkcji,
• Techniczna znajomość budowli mebli,
• Znajomość procesów nakładania powłoki lakierniczej,
• Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy,
• Zaangażowanie oraz dokładność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Motywacja i chęć do pracy.
Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny z podaniem nr ref.: TP/BS/2015

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.