Technolog produkcji w branży tworzyw sztucznych

Multi-Tech

Bytom, 41-902, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Nadzór oraz usprawnianie procesów przetwórstwa procesów sztucznych
• Analizowanie oraz rozwój możliwości technicznych wytwarzania istniejących produktów
• Zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów
• Korekta ustawień procesu technologicznego
• Rozwiązywanie problemów jakościowych pojawiających się w trakcie procesów produkcyjnych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju swoich umiejętności

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wiedza poparta praktyką z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych i organizacji produkcji
- Szczególnie cenne jest dla nas doświadczenie przy przetwórstwie tworzyw: PE, PP, PS, ABS
- Umiejętność z zakresu odczytu dokumentacji technicznej
- Praktyczna umiejętność obsługi programów Excel i Word

Prezentacja firmy

Firma Multi-tech Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu zajmuje się produkcją t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji