Technolog Produkcji Pasz

Gospodarstwo Suflidowo

Teresin, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Mieszalnia Pasz należąca do Grupy Producentów Rolnych, specjalizujących się w hodowli kur niosek na jaja konsumpcyjne zatrudni osobę z wykształceniem średnim lub wyższym rolniczym, ze wskazaniem na skończoną Technologię Żywienia Zwierząt.

Zadania: Obsługa programu żywieniowego do układania receptur mieszanek paszowych dla drobiu (np. HYBRIMIN), Przyjmowanie towaru, wypisywanie dokumentów magazynowych, pobieranie próbek, wystawianie świadectw, rozliczanie mieszalni pasz.

Oferujemy: pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy-od zaraz!, w młodym 2 osobowym zespole z możliwością rozwoju.
Warunki do omówienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wymagania

Wymagania: umiejętności organizacyjne koordynowania pracy, znajomość programów Word, Excel, umiejętność obsługi programów magazynowych (preferowany SUBIEKT), znajomość gospodarki magazynowej, obowiązkowość, solidność, punktualność.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH SUFLIDOWO od ponad 30 lat uznany na rynku kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo