TECHNOLOG PRODUKCJI KOSMETYKÓW

Marcon Avista Sp. z o.o.

Halinów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Opracowywanie nowych receptur

- Nadzór nad prowadzeniem prób technologicznych

- Nadzór nad wdrożeniem do produkcji nowych produktów i technologii

- Nadzór nad przestrzeganiem procedur technologicznych produkowanych wyrobów

- Zarządzanie polityką surowcową

- Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z GMP

- Wykonywanie kalkulacji kosztów nowych wyrobów

- Nadzór nad przepisami prawa w zakresie produkowanych wyrobów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (kierunek chemiczny)

- Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Język angielski w stopniu komunikatywnym

- Zaangażowanie w powierzone obowiązki

- Punktualność

- Dyspozycyjność

- Umiejętności organizacyjne

- Inicjatywa i samodzielność

Prezentacja firmy

Marcon Avista Sp. z o.o to prężnie rozwijająca się firma czerpią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia