Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technolog Produkcji (betonu)

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: TP/09/14/TCH

Zadania:

  • prowadzenie zakładowej kontroli produkcji (ZKP)
  • prowadzenie badań laboratoryjnych
  • przygotowanie i modyfikacja receptur produkcyjnych
  • wdrażanie nowych produktów oraz udoskonalanie obecnych
  • testowanie nowych surowców i rozwiązań technologicznych
  • nadzorowanie procesu produkcji (planowanie, rozliczenia, kalibracja, kontrola jakości)
  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację i usprawnienie procesu produkcji
  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych
  • ścisła współpraca z grupą kierowników produkcji i planistą

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo/inżynieria materiałowa (preferowane technologia betonu)
  • minimum 3 – letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku po stronie producenta materiałów budowlanych
  • biegła znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu, znajomość branży
  • znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • biegła znajomość pakietu Office
  • dobra organizacja pracy i nastawienie na rozwój kompetencji
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę docelową
  • nowoczesne warunki pracy oraz wszelkie narzędzia pracy

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.