Technolog Procesu - branża spożywcza

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Ścisła współpraca z zespołami ds. Rozwoju i zespołami operacyjnymi mająca na celu bezproblemowe przejście bezglutenowego chleba i produktów śniadaniowych z etapu NPD i EPD do fazy produkcji przeznaczonej do komercjalizacji. Osoba obejmująca stanowisko będzie również pełniła rolę strażnika standardów procesu, oraz będzie współpracowała z zespołami operacyjnymi w celu zoptymalizowania procesu.

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest międzynarodowa firma produkująca żywność bezglutenową.

Opis stanowiska

  • Przekształcenie koncepcji rozwojowej NPD na produkcję, w tym optymalizacja EPD
  • Przeprowadzanie testów wykonalności, optymalizacji i prób z pełną walidacją produkcji
  • Udokumentowane przekazanie procesu do zespołów produkcyjnych
  • Opracowanie odpowiednich ustawień i standardów dla produktu na produkcji w celu dostarczenia atrybutów gotowego produktu dla klienta
  • Optymalizacja procesu pod kątem lepszych parametrów jakości, kosztów i wydajności
  • Rozwój umiejętności procesowych i szkolenie zespołów piekarniczych

Profil kandydata

* Posiadanie doświadczenia praktycznego w przemyśle spożywczym

* Znajomość produktów piekarniczych i procedur stosowanych w piekarnictwie

* Umiejętność generowania receptur i ich dostosowywania w całym okresie procesu rozwojowego

* Innowacyjność i kreatywność wizualna

* Zaangażowanie w pracę przy produkcie

* Znakomite umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

Mój Klient oferuje szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page