Technolog Piekarnictwo/Cukiernictwo

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, międzynarodowa organizacja z branży spożywczej, poszukuje dynamicznej, samodzielnej osoby na stanowisko:

Technolog Piekarnictwo/CukiernictwoMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Koordynowanie pracy dystrybutorów na powierzonym regionie
  • Szkolenie oraz opieka nad PH Dystrybutora
  • pozyskiwanie i obsługa klientów oraz obsługa obecnych klientów
  • organizowanie akcji promocyjnych (degustacje, gazetki, promocje)
  • montaż urządzeń piekarniczych
  • szkolenie personelu sklepów z technologii wypieku
  • rozliczanie klientów oraz raportowanie wyników sprzedaży
  • rozwój sprzedaży w regionie warmińsko-mazurskim
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie oraz podpisywanie umów handlowych z nowymi kontrahentami
  • realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w branży piekarniczej (znajomość technologii wypieku)
  • duża samodzileność i dynamika w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • wysoko rozwnięte umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet szkoleń
  • dobre warunki socjalne i niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie CV na adres mailowy:

lpr49npd@hrk.pl

lub rejestrację poprzez odnośnik

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.