Technolog Piekarnictwa Małopolska

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest mięszynarodowa firma z branży piekarskiej. Aktualnie szuka Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Technolog Piekarnictwa MałopolskaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • rozwijanie nowych, innowacyjnych produktów
  • doradztwo technologiczne dla Klientów i sprzedaż dodatków do firm działających w branży piekarnictwa
  • wykonywanie pokazów technologicznych w piekarniach
  • zarządzanie produktami (jakość i bezpieczeństwo)
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów,
  • stałe nadzorowanie i podnoszenie standardów produkcji.

Wymagania:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w przemyśle spożywczym (piekarnictwo)
  • bardzo dobra znajomość specyfikacji produktów piekarniczych (chleby, bagietki, bułki) oraz receptur
  • komunikatywność, kreatywność i innowacyjność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office) oraz prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność prezentacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.