Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.

Technolog odzieży

Od: Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Łódź

Firma powstała w 1981; na przestrzeni kilku lat rozwinęła się, tworząc sieć własnych salonów firmowych i osiągając pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody przez projektantkę i założycielkę marki panią Halinę Zawadzką.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technolog

Opis stanowiska

• Opracowywanie rozwiązań technologicznych do powstających modeli

• Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych

• Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

• Analiza jakościowa i ekonomiczna produktów

• Zapewnienie ciągłości i odpowiedniego procesu technologicznego

• Kontakt z kontrahentami w zakresie omawiania bieżących produkcji

• Organizacja pracy zespołu podległych pracowników

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

• Znajomość konstrukcji odzieży

• Znajomość zasad kroju i szycia

• Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

• Silna motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

• Szanse rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie