Technolog obróbki skrawaniem

KUŹNIA JAWOR S.A.

Jawor, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych. Od wielu lat specjalizuje się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

Zarządzanie przez jakość, ciągłe doskonalenie procesów i wyrobów oraz działania w kierunku spełnienia oczekiwań klientów to główne cele jakościowe Kuźni Jawor SA.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy najlepszego, zorientowanego na cele kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Projektowanie i kalkulacja nowych oraz modyfikacja istniejących wyrobów,
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,
  • Kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych,
  • Opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy MRP/ERP,
  • Analiza problemów technologicznych,
  • Współpraca z działem produkcji przy testowaniu zaprojektowanych narzędzi,
  • Umiejętność programowania maszyn CNC.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi FMEA, planów kontroli itp.
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów,
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z zakresu obróbki skrawaniem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel),
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, innowacyjność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Współuczestnictwo w przeprowadzaniu zmian biznesowych,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych. <br/> <br/>Obsługuje nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji