Technolog Obróbki Skrawaniem

Link Consulting

Czechy, okolice Pragi, zagranica

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Nasz Klient, wiodąca firma z branży lotniczej w Czechach, zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie i projektowanie procesu technologicznego obróbki skrawaniem (aluminium);

• aktualizacje i modyfikacje procesu obróbczego i odpowiedzialność z jego prawidłowość;

• określanie kroków roboczych obróbki, rodzaju operacji i narzędzi;

• kalkulacja procesu technologicznego (czas, motogodziny);

• opracowywanie parametrów procesu obróbczego dla nowych wyrobów;

• współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne kierunkowe, minimum średnie;

• mile widziane doświadczenie w branży lotniczej;

• znajomość procesu obróbki skrawaniem (optymalnie aluminium);

• umiejętność obsługi programów CAD (preferowane CATIA V5) oraz MS Office;

• znajomość rysunku technicznego;

• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• pracę w wiodącym zakładzie produkcyjnym branży lotniczej;

• bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

• kontrakt minimum 12 miesięczny;

• pracę w międzynarodowym środowisku;

• pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.