technolog obróbki plastycznej metali

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie procesu produkcji (przebiegu produkcji zgodnie z wyznaczonym planem produkcji),
  • optymalizacja procesów obróbki plastycznej metali, spawania i obróbki skrawaniem
  • zapewnienie efektywności procesów produkcyjnych,
  • inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych,
  • koordynacja wdrożeń nowych produktów, organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych
  • analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość procesów obróbki plastycznej metali
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów technicznych

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria